Sosyal Medya

Masterchef Şampiyonu kim oldu? Masterchef 2021 birincisi Eren mi Hasan mı oldu?

Masterchef Türkiye'de final günü geldi. Canlı yayında birinci belli olacak. Finale kalan Eren ve Hasan canlı yayında gösterecekleri son performans ile Masterchef birincisi olmak için mücadele edecek.


 

Mehmet, Danilo ve Somer Şef'in oyları kazananı belirleyecek. Büyük finalde Eren Kaşıkçı ile Hasan Biltekin kozlarını paylaşacak. İlk turda kazanan Eren olurken 2021 Masterchef şampiyonu kim olacak? TV8'in sevilen yemek programı MasterChef'te büyük final. Eren Kaşıkçı ile Hasan Biltekin şampiyonluk için mücadele ediyor. Finalin ilk turunda kazanan isim Eren oldu. Eren, üç yemek sonunda 65, Hasan ise 59 puan aldı. Masterchef 2021 şampiyonu olabilmek için yaklaşık 6 aydır mücadele veren Eren Kaşıkçı ile Hasan Biltekin arasından hangi ismin şampiyon olacağı ise heyecanla bekleniyor. Fenomen yarışma programı MasterChef'te şampiyonun belli olmasına saatler kala yarışmanın sıkı takipçileri büyük final öncesi geri sayıma geçti.

Açıklanan puan durumuna göre; Eren 108 puana ulaşırken Hasan ise 103 puan aldı. Şimdi ise imza yemeği sonrasında Masterchef şampiyonu belli olacak.

İşte 2021 Masterchef Türkiye birincisi!

Mehmet, Somer ve Danilo şefin verdiği son puanların da açıklanması ile MasterChef 2021 şampiyonu Eren Kaşıkçı oldu.
 

 

2021 MasterChef şampiyonu ödülü ne?

2021 yılında yapılan MasterChef Türkiye'de birinci olup kupaya ulaşan yarışmacıya lüks bir otomobil verilecek. 2018 yılında şampiyonana 100 bin TL para ödülü verilmişti. 2019 ve 2020'de ise son model bir otomobil ödülü vardı.


 

MASTERCHEF 2021 ŞAMPİYONU EREN KAŞIKÇI KİMDİR?

 

1989 doğumlu olan Eren Kaşıkçı 32 yaşındadır. Kırıkkale doğumlu olan yarışmacı Tokatlıdır. Bir kardeşi bulunan Eren Kaşıkçı'nın babası asker annesi ise ev hanımıdır. Yarışmaya Gökçeada’dan katılan Eren Kaşıkçı evli ve bir çocuk babasıdır.

19 Mayıs Üniversitesi Turizm Bölümü'ne giden Kaşıkçı, bu bölümü tamamlamamıştı. MasterChef Eren 2012-2013 yıllarında özel bir aşçılık okulunda profesyonel eğitim almıştır.